TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D (KZJ120) - Zkrutná tyč od 9/2002 do 7/2009, 2982 ccm, 92 kW, 125 hp, 1KZ-TE, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 140 mm |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0496 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,374 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260772 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,374 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260771 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 176 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT/MM8X1, |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260776 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 140 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,420 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADT38567 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,316 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Vnější průměr [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050612 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 176 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M18X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050421 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 140,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 140,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 176 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M8x1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 175 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M8x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 140 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Průměr 1 [mm] | 26 mm |
| Průměr 2 [mm] | 17,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1002 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 140 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 27335 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 139 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | TO-LS-10757 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4883060180 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 139 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | TO-LS-10549 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4883060030 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 174 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M8X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 174 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,25 |
| párová čísla výrobku | VKDS 941015 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 173,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M8x1,25 |
Dostupnost