TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D (KZJ120) - Zkrutná tyč od 9/2002 do 7/2009, 2982 ccm, 92 kW, 125 hp, 1KZ-TE, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M12X1,25 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 175 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Rozměr klíče | 14 |
| Tyč/vzpěra | 005 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 140 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
| Průměr 1 [mm] | 26 mm |
| Průměr 2 [mm] | 17,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1001 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 175 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.50R |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4883060030 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
Dostupnost