FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS - Zkrutná tyč od 1/2009 do 7/2011, 2521 ccm, 224 kW, 305 hp, JZDA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Průměr 1 [mm] | 18,2 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18,2 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Délka [mm] | 223 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 3004 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Vnitřní délka [mm] | 298,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 76 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1851900 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 76 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 101 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,390 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 76 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 5087.46 |
| pro OE číslo | 508734 |
| pro OE číslo | 508761 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | ZF |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,232 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,379 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,395 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,441 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,49 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Velikost závitu | M10X1.5 |
| Velikost závitu | MM10X1.5 |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | Kov |
| Materiál | ocel |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| váha [g] | 1090 g |
| váha [g] | 420 g |
| Délka 2 [mm] | 300 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 10X1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Číslo produkce | 4305530 |
| Číslo produkce | 4305680 |
| párová čísla výrobku | 260154 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost