VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD - Zkrutná tyč od 11/1997 do 9/2002, 2435 ccm, 142 kW, 193 hp, B 5254 T, kombi
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 140 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.75 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.75 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 332 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 53 mm |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost