HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 1.6 (CH5) - Zkrutná tyč od 12/1999 do 12/2002, 1590 ccm, 85 kW, 116 hp, D16B6, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 113 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 113 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 71 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1058 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 71 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1057 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLR1014 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L40604 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L40603 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,310 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L40606 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,310 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L40605 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | A20DTR |
|---|---|
| pro OE číslo | 52320SDAA01 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3590 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | A20DTR |
|---|---|
| pro OE číslo | 52325SDAA01 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3589 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 73 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| párová čísla výrobku | VKDS 843015 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4974007 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4964007 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53023611 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53023412 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 40604 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 40603 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 40606 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 40605 |
Dostupnost