HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 1.6 (CH5) - Zkrutná tyč od 12/1999 do 12/2002, 1590 ccm, 85 kW, 116 hp, D16B6, Šikmá zadní část
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260060 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,275 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260059 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 74 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 74 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 258 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 257 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 256 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 270 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 29796-PCS-MS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 29795-PCS-MS |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 30646-PCS-MS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 30645-PCS-MS |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050175 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050174 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 72-1771 |
Dostupnost