BMW 5 Touring (E61) 525 i xDrive - Zkrutná tyč od 9/2008 do 12/2010, 2996 ccm, 160 kW, 218 hp, N53 B30 A, kombi
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 158 mm |
| Průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Průměr 2 [mm] | 14 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Podvozek | pro vozidla se stabilizátorem |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EXC. ACTIVE STAB. |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 133 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R/MM12X1,5R |
Dostupnost
| Brzdy / jízdní dynamika | pro aktivní regulaci stabilizátoru |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 132 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | tlačná tyč |
| párová čísla výrobku | 49400572 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 132 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,310 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 421 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,490 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 20 93 2681 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 421 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,490 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 20 93 2680 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,357 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,665 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V20-7216 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,665 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V20-7215 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260542 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33 50 6 781 540 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez aktivního řízení |
| Délka [mm] | 185 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s dynam.steering |
| Délka [mm] | 178 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 422 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10 x 1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 422 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10 x 1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | Pro vozidla s elektronickou regulací dynamiky jízdy |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost