MAZDA CX-7 (ER) 2.3 DISi - Zkrutná tyč od 6/2006 do 6/2009, 2261 ccm, 177 kW, 241 hp, L3K7, SUV
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,215 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260075 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADM58503 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,230 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADM58502 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050247 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M10X1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 104 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,221 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260196 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 104 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,221 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260195 |
Dostupnost
| pro OE číslo | F15134170 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3072 |
Dostupnost
| pro OE číslo | F15134150 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3071 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 844007 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| párová čísla výrobku | VKDS 844006 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 104 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4973001 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Délka [mm] | 104 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4963001 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 50604 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 50603 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113209 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113208 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | MD-LS-1127 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | MD-LS-1117 |
Dostupnost