KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi - Zkrutná tyč od 11/2009 do 12/2015, 2199 ccm, 145 kW, 197 hp, D4HB, SUV
| Konstrukční rok do | 09/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 99 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Délka [mm] | 328 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 328 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Průměr 1 [mm] | 18,3 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18,3 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Délka [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 88 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,332 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 88 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,332 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 328 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | 1. Přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| Číslo produkce | K4304736 |
Dostupnost