BMW X1 (E84) xDrive 28 i - Zkrutná tyč od 9/2009 do 8/2011, 2996 ccm, 190 kW, 258 hp, N52 B30 A, SUV
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 136 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53058733 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53059802 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53059701 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 136 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 11644 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 136 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 11643 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 11678 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 11677 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5111535 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 135,3 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G7-1483 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 135,3 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G7-1482 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G7-1535 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G7-1535A |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G7-1534 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G7-1534A |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka [mm] | 413 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 52659HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 52658HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 135,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 52672 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 136 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost