CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 165 (RDRHHA, RDRHH8) - Zkrutná tyč od 4/2009 do 7/2016, 1997 ccm, 120 kW, 163 hp, RHH (DW10CTED4), limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Délka [mm] | 200 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Délka [mm] | 200 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 141 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53048011 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53047912 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 495 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 277 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,5/M16x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 28612 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,5/M16x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 28611 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113714 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113713 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5/M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-1064 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 141 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-1052 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 62 92 2847 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,321 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V42-0090 |
Dostupnost