HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi 4WD - Zkrutná tyč od 1/2010 do 12/2015, 1995 ccm, 100 kW, 136 hp, D4HA, SUV
| Délka [mm] | 267 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 34,5 mm |
| Výška [mm] | 59 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 282 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x.125R |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
Dostupnost