HYUNDAI H-1 Cargo (TQ) 2.5 CRDi - Zkrutná tyč od 2/2008, 2497 ccm, 81 kW, 110 hp, D4CB, Krabice
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 116 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 300 g |
| Délka 2 [mm] | 85 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 12x1,5 mm |
| párová čísla výrobku | 26404 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| párová čísla výrobku | 51139 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| párová čísla výrobku | 51138 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 84 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| párová čísla výrobku | 51141 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 84 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| párová čísla výrobku | 51140 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Délka [mm] | 273 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Délka [mm] | 273 mm |
Dostupnost