PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi - Zkrutná tyč od 8/2009 do 10/2013, 1560 ccm, 82 kW, 112 hp, 9HR (DV6C), Kabriolet
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QS2767/HQ |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 46322 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 46321 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 330 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 370 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | J4970857 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | J4960857 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | KSLF4017 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | KSLF4016 |
Dostupnost