MAZDA 3 limuzína (BL) 2.2 MZR CD (BL10) - Zkrutná tyč od 1/2009 do 9/2014, 2184 ccm, 110 kW, 150 hp, R2AA, limuzína
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 288 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 3004 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 77 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost