CITROËN C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 (RD9HL0, RD9HR8, RD9HRA) - Zkrutná tyč od 7/2010 do 5/2012, 1560 ccm, 82 kW, 112 hp, 9HL (DV6C), 9HR (DV6C), limuzína
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.75 |
| Rozměr závitu 2 | M16x1.5 |
| párová čísla výrobku | J4970811 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M16x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.75 |
| párová čísla výrobku | J4960811 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
Dostupnost