KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 115 - Zkrutná tyč od 2/2010 do 3/2019, 1582 ccm, 85 kW, 116 hp, D4FB, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 02/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 216 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 216 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 51135 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 216 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 51134 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 216 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost