IVECO DAILY III valník/podvozek 29 L 12 (ALKA41A1, AHKA64A1, ALLA51A1) - Zkrutná tyč od 9/2002 do 4/2006, 2287 ccm, 85 kW, 116 hp, F1AE0481B, valník/podvozek
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,288 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
| Délka [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
| Délka [mm] | 180 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,430 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 130 mm |
| Průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Průměr 2 [mm] | 16,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 28 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 130 mm |
| Průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Průměr 2 [mm] | 16,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 5534863 |
| Typ vozidla | Daily 29L12P |
| montovaná strana | vnější |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,282 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261108 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Daily 29L12 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261126 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Daily 29L12 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Délka [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261131 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,212 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | vzduchem odpružená náprava |
| Délka [mm] | 100 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Typ vozidla | Daily 29L12P |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,5/M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L15610 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Daily 29L12P |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,5/M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L15609 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 16,5 mm |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Délka [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,390 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 50 mm |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 342022 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 50 mm |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 342021 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 85 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3754S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 85 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3753S |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 22 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 11 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost