IVECO DAILY III Krabice 35 S 15 V, 35 C 15 V (A6HCV3B2, A6HBV4B2, A6HC41B2,... - Zkrutná tyč od 11/2002 do 7/2007, 2798 ccm, 107 kW, 146 hp, 8140.43N, Krabice
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla s částečně pneumatickým odpružením |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 106 mm |
| Délka [mm] | 110 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 10 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 10,2 mm |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost