NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD - Zkrutná tyč od 8/2010, 2488 ccm, 140 kW, 190 hp, YD25DDTi, SUV
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 96 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADN18598 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 96 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADN18597 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050354 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050675 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Průměr 1 [mm] | 26 mm |
| Průměr 2 [mm] | 26 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1020 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Průměr 1 [mm] | 26 mm |
| Průměr 2 [mm] | 26 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1019 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,25 |
| párová čísla výrobku | VKDS 842015 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 96 mm |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1240 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 64 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260528 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| Průměr 1 [mm] | 26 mm |
| Průměr 2 [mm] | 26 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1177 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| Průměr 1 [mm] | 26 mm |
| Průměr 2 [mm] | 26 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1176 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS2447 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54668EA010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS2446 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4891040 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4891039 |
Dostupnost