NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD - Zkrutná tyč od 8/2010, 2488 ccm, 140 kW, 190 hp, YD25DDTi, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 350 g |
| Délka 2 [mm] | 63 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 12X1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 12X1,5 mm |
| párová čísla výrobku | 26768 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4304170 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4304179 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 64 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| párová čísla výrobku | 50175 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| párová čísla výrobku | 50174 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 64 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| párová čísla výrobku | 50183 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 64 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| párová čísla výrobku | 50182 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 64 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 67 mm |
| Výška [mm] | 67 mm |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Tyč/vzpěra | 005 |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 64 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 67 mm |
| Výška [mm] | 67 mm |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Tyč/vzpěra | 005 |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 65 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 100 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 65 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 100 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| párová čísla výrobku | 233-06-162 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| párová čísla výrobku | 233-06-161 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
| párová čísla výrobku | 233-07-016 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
| párová čísla výrobku | 233-07-015 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | MSC016286 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | MSC016285 |
Dostupnost