TOYOTA AURIS (_E15_) 1.8 Hybrid (ZWE150_, ZWE150R) - Zkrutná tyč od 9/2010 do 9/2012, 1798 ccm, 100 kW, 136 hp, 2ZR-FXE, Šikmá zadní část
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 129 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 360 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 360 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 129 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 129 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Velikost závitu | MM12x1,25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260674 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 390 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 610 g |
| Délka 2 [mm] | 360 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 359 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 48820-47030 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 360,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M 12 x 1,25 mm |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 501 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 360 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 360 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 390 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 360 mm |
| Velikost závitu | M12X1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,622 kg |
| Velikost závitu | M12X1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 360 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 390 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
Dostupnost