HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi - Zkrutná tyč od 1/2009 do 12/2012, 2199 ccm, 145 kW, 197 hp, D4HB, SUV
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 341 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QS5324/HQ |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 46797 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 99 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Délka [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| Číslo produkce | K4304736 |
Dostupnost