BMW X1 (E84) xDrive 18 d - Zkrutná tyč od 3/2009 do 6/2015, 1995 ccm, 100 kW, 136 hp, N47 D20 C, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,390 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 38072 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,390 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 38071 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5111534 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Délka [mm] | 240 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 21159 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 21158 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5R |
| párová čísla výrobku | 21467 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 341 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 21761 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 316 060 0025/HD |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,390 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 93 8072 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,390 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 93 8071 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 13 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | JTS614 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 13 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | JTS613 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030057 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0534 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 340 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0533 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0557 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0556 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260767 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260766 |
Dostupnost