MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 220 CDI 4-matic (204.984) - Zkrutná tyč od 12/2008 do 6/2015, 2143 ccm, 120 kW, 163 hp, OM 651.912, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 291 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1803 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 42596 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23636 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23635 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043200589 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3666 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043200489 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3665 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348009 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348074 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348073 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3589S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3588S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3625S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3624S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3627S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3626S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3897S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3896S |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2151 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2150 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53060212 |
Dostupnost