MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 (GA3W) - Zkrutná tyč od 2/2010, 1798 ccm, 102 kW, 139 hp, 4B10, SUV
| Konstrukční rok do | 06/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 165 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 248 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 316 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost