DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.4 - Zkrutná tyč od 1/2009, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, K7J 710, pick-up
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 78 mm |
| Celková délka [mm] | 78 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM8x1,25R |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 104 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 83 mm |
| Vnější závit [mm] | M8 x 1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost