FIAT 500 (312_) 1.4 (301J410) - Zkrutná tyč od 9/2008, 1368 ccm, 75 kW, 102 hp, 169 A3.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 325 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | pro spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost