ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A) - Zkrutná tyč od 6/1995 do 9/1998, 1996 ccm, 148 kW, 202 hp, AR 16202, kupé
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 90 mm |
| jen ve spojení s | Rubbers |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 253 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 35 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Celková délka [mm] | 116 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
| druh závitu | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 228 g |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Tyč/vzpěra | pro spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost