ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) - Zkrutná tyč od 9/1997 do 9/2005, 1598 ccm, 82 kW, 112 hp, AR 32102, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 181 mm |
| Průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Průměr 3 [mm] | 25 mm |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 180 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10X1,25 |
Dostupnost