BMW 3 Touring (F31) 330 d - Zkrutná tyč od 7/2012 do 6/2019, 2993 ccm, 190 kW, 258 hp, N57 D30 A, kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | BM-LS-10919 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s adaptivním řízením |
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Průměr 2 [mm] | 11 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | 502 448 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 136 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 36163 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,220 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L11644 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,220 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L11643 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L11680 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L11679 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33506785607 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | DSS2873 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33506785608 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | DSS2872 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31306792211 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | DSS3096 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31306792212 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | DSS3095 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Délka [mm] | 311 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3820S |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 136 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3817S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 136 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3816S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 311 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3815S |
Dostupnost