MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.5 Bifuel - Zkrutná tyč od 2/2010, 1499 ccm, 80 kW, 109 hp, 4A91, limuzína
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 165 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 316 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost