BMW X6 (E71, E72) M 50 d - Zkrutná tyč od 8/2011 do 6/2014, 2993 ccm, 280 kW, 381 hp, N57 D30 C, SUV
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez elektronického řízení dynamiky jízdy |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 248 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| párová čísla výrobku | 21462 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 109 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez Dynamic Drive |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49398766 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez Dynamic Drive |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49398756 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez Adaptive Drive |
| Délka [mm] | 249 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | JTS1136 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s adaptivním řízením |
| Délka [mm] | 249 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 11 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | JTS1176 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s adaptivním řízením |
| Délka [mm] | 249 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 11 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | JTS1175 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 247 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030053 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 248 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030052 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 247 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030055 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 247 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030054 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez elektronického řízení dynamiky jízdy |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 248 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez elektronického řízení dynamiky jízdy |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 248 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | Pro vozidla s elektronickou regulací dynamiky jízdy |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 248 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | Pro vozidla s elektronickou regulací dynamiky jízdy |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 248 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 132 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s EDC |
| Délka [mm] | 247 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0325 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s EDC |
| Délka [mm] | 247 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0323 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez elektronického řízení dynamiky jízdy |
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 247 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260594 |
Dostupnost