MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 300 (204.254) - Zkrutná tyč od 8/2007 do 8/2014, 2996 ccm, 170 kW, 231 hp, M 272.947, kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aerodynamickým paketem |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 100 mm |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,410 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 93 6302 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aerodynamickým paketem |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 180 mm |
| Délka [mm] | 307 mm |
| Šířka [mm] | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,410 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 10 93 6301 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 343 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | JTC1778 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 343 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | JTC1777 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | JTS1217 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030198 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030197 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030199 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | D140428 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | D140427 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0351 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0350 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0438 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0437 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260686 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,314 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261165 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,321 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 261164 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050305 |
Dostupnost