KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT - Zkrutná tyč od 9/2011 do 12/2017, 1396 ccm, 79 kW, 107 hp, G4FA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 845014 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M12x1,25/M12x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 282 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 282 mm |
| Průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Průměr 2 [mm] | 17 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Vnitřní délka [mm] | 283 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 215 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 217 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 280 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 548304L000 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 282,5 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Délka [mm] | 283 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 61 mm |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 320 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Velikost závitu | M12X1.25 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 282,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,451 kg |
| Průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Průměr 2 [mm] | 17 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4308890 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
Dostupnost