MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF2W) - Zkrutná tyč od 10/2012, 1998 ccm, 107 kW, 146 hp, 4B11, SUV
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | 30-73708 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4306160 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4306165 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4306167 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,221 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 50317 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 248 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 315 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 309 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 61 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Velikost závitu | Bush O12,2 mm |
| Rozměr závitu 1 | Bush O12,2 mm |
Dostupnost