IVECO DAILY V valník/podvozek 35C15, 35S15, 40C15, 45C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15 - Zkrutná tyč od 9/2011 do 2/2014, 2998 ccm, 107 kW, 146 hp, F1CE3481B, F1CE3481J, valník/podvozek
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 50 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | FI-LS-7408 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 22 mm |
| Průměr 2 [mm] | 16 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 360 g |
| Délka 2 [mm] | 130 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 365 g |
| Délka 2 [mm] | 130 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 500383976 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 500383975 |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| Rozměr závitu 1 | 16,5 |
| Rozměr závitu 2 | 16,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 170 mm |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 338 g |
| Délka 2 [mm] | 129 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 360 g |
| Délka 2 [mm] | 130 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 106,5 mm |
| Průměr díry [mm] | 10,2 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Průměr díry [mm] | 11 mm |
| Průměr díry [mm] | 22 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Délka [mm] | 130 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 100 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost