MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 300 (221.054, 221.154) - Zkrutná tyč od 8/2006 do 12/2013, 2996 ccm, 170 kW, 231 hp, M 272.946, limuzína
| Konstrukční rok do | 07/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 270 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0006 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 245 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Velikost závitu | M12x1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS544 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 252 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,534 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260515 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Velikost závitu | MM10X1,5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260591 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | 33828-PCS-MS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | 33828 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 33830 01 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2013 |
|---|---|
| pro OE číslo | 2213200289 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,710 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23630 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2013 |
|---|---|
| pro OE číslo | 2213200189 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,710 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23629 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23632 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23631 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Náprava | 1.VA |
| Hmotnost [kg] | 1,000 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | L23648 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Náprava | 1.VA |
| Hmotnost [kg] | 1,000 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | L23647 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 281 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3606S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 281 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3605S |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 241 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3608S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 241 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3607S |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53044103 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53044004 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 23630 |
Dostupnost