KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 - Zkrutná tyč od 3/2013 do 7/2015, 1582 ccm, 94 kW, 128 hp, D4FB, Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | GT-Line |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Rok výroby od | 05/2015 |
| ne pro variantu vybavení | GT-Line |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 57 mm |
| Délka [mm] | 88 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,342 kg |
| Materiál | ocel |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 102813 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 88 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 87 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 282 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 87 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 88 mm |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 555303R000 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 548302V000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GT-Line |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Rok výroby od | 05/2015 |
| ne pro variantu vybavení | GT-Line |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 57 mm |
| Délka [mm] | 88 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,342 kg |
| Materiál | ocel |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADG085180 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 111,5 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 282,5 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 282 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,412 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 88 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,335 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 88 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost