TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 2.0 D (CT190) - Zkrutná tyč od 4/1992 do 1/1996, 1974 ccm, 54 kW, 73 hp, 2C, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 100 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| Číslo produkce | K4303751 |
Dostupnost