MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.5 (V65W, V75W) - Zkrutná tyč od 4/2000 do 1/2007, 3497 ccm, 149 kW, 203 hp, 6G74 (DOHC 24V), uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 78 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 115 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 115 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,323 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260717 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,323 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260716 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Délka [mm] | 78 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,303 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260720 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Délka [mm] | 78 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,303 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260719 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADC48511 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADC48510 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 147 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,360 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADC48513 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 147 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,370 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADC48512 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 78 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050324 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 78 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050323 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050326 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,355 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,355 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 79 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Průměr 1 [mm] | 17,3 mm |
| Průměr 2 [mm] | 17,3 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1034 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| Průměr 1 [mm] | 17,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 17,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLR1012 |
Dostupnost