ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Zkrutná tyč od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 114 mm |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 90 mm |
| jen ve spojení s | Rubbers |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 35 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Celková délka [mm] | 116 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
| druh závitu | 005 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 228 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost