RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi - Zkrutná tyč od 4/2005 do 6/2010, 1461 ccm, 45 kW, 61 hp, K9K 700, K9K 702, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 130 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10,3 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10,3 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 35 mm |
| Délka [mm] | 78 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 77 mm |
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 100 g |
| Vnější závit 2 [mm] | M 8x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 74 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 105 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M8 x 1.5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 7700799404 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 258 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Vnější závit [mm] | M8x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
| Celková délka [mm] | 74 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 68 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,113 kg |
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 284 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M8x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 74 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 105 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 77 mm |
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 100 g |
| Vnější závit 2 [mm] | M 8x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost