CITROËN DS3 Kabriolet 1.6 HDi 90 - Zkrutná tyč od 1/2013 do 7/2015, 1560 ccm, 68 kW, 92 hp, 9HP (DV6DTED), Kabriolet
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5 R |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 13523 |
|---|---|
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,274 kg |
| Materiál | hliník |
| Rozměr klíče | 15 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,805 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,442 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | V22-0461 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 13524 |
| pro organizační číslo do | 13523 |
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,458 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,419 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260751 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 5087.55 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 5087.71 |
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10 x 1.5 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 12390 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 335 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 469 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M 10 x 1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 391 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M 10 x 1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 404 g |
Dostupnost