NISSAN NOTE (E12) 1.2 - Zkrutná tyč od 8/2012 do 12/2016, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 551108147R |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 248 mm |
| Délka [mm] | 249 mm |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Délka [mm] | 273 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,262 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,287 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Velikost závitu | M10x1,5 x2 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Celková délka [mm] | 280 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Materiál | Ocelová litina |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | 005 |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| váha [g] | 270 g |
| Délka 2 [mm] | 248 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 10X1,25 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54618JX30A |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 255,2 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | SJN************** |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 14 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 480 g |
| Délka 2 [mm] | 255 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 240 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,25 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Velikost závitu | M10X1.25 |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Velikost závitu | M10X1.25 |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 248 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Šířka [mm] | 102 mm |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Výška [mm] | 294 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 295 mm |
| max.delka [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 248 mm |
| Šířka [mm] | 86 mm |
| Výška [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,241 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 233 mm |
Dostupnost