MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 63 AMG - Zkrutná tyč od 6/2013 do 8/2014, 6208 ccm, 373 kW, 507 hp, M 156.985, kombi
| ne pro variantu vybavení | AMG Black Series |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | AMG Black Series |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | JTS1217 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1875 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030198 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030197 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030199 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | D140428 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | D140427 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0351 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0350 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260686 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043201789 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2306291 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043201889 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2306290 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050305 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050304 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 234 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050307 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 234 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050306 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S051290 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S051289 |
Dostupnost