MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 63 AMG - Zkrutná tyč od 6/2013 do 8/2014, 6208 ccm, 373 kW, 507 hp, M 156.985, kombi
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | JTS1216 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 307 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS1747 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 307 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS1746 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Délka [mm] | 291 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1804 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,381 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| párová čísla výrobku | V30-1852 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,381 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| párová čísla výrobku | V30-1851 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,356 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| párová čísla výrobku | V30-7549 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,727 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| párová čísla výrobku | V30-7548 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,321 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-7555 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,341 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-7554 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4512 kg |
| Celková délka [mm] | 340 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-9977 |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | AMG Black Series |
|---|---|
| pro OE číslo | 204 320 1889 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,6462 kg |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | V30-9976 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030200 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 332 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 234 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,295 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260604 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 234 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,298 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260603 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 400 g |
| Délka 2 [mm] | 306 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 12x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 261 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 300 g |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 400 g |
| Délka 2 [mm] | 306 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 12X1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 275 g |
| Délka 2 [mm] | 260,8 mm |
Dostupnost