MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI 4-matic (204.284) - Zkrutná tyč od 2/2013 do 8/2014, 2143 ccm, 125 kW, 170 hp, OM 651.912, kombi
| Délka [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 66 mm |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC3384 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49261 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49260 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 232 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49262 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49671 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49670 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49673 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 312 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49672 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49675 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 342 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 49674 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 331 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400138 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400137 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 016 035 0002 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| párová čísla výrobku | 016 035 0001 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0018/HD |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0017/HD |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0072 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 060 0071 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 343 mm |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | JTC1778 |
Dostupnost