MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI 4-matic (204.284) - Zkrutná tyč od 2/2013 do 8/2014, 2143 ccm, 125 kW, 170 hp, OM 651.912, kombi
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0351 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0350 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 291 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0518 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 291 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0517 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260688 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,433 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260687 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 234 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050307 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 234 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050306 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S051289 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S062798 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,422 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,458 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Průměr 1 [mm] | 20,3 mm |
| Průměr 2 [mm] | 20,3 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-10530 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Průměr 1 [mm] | 20,3 mm |
| Průměr 2 [mm] | 20,3 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-10529 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s aktivním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5681 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s aktivním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5680 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5683 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Průměr 1 [mm] | 8,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-5682 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 291 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | JTS1803 |
Dostupnost