MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI 4-matic (204.284) - Zkrutná tyč od 2/2013 do 8/2014, 2143 ccm, 125 kW, 170 hp, OM 651.912, kombi
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37477 01 |
| párová čísla výrobku | 36251 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37477 01 |
| párová čísla výrobku | 36250 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 42596 01 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23636 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23635 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s aktivním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23658 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s aktivním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23657 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,700 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L23668 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043200589 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3666 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2043200489 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3665 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348009 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348074 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 348073 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3589S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 228 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3588S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3627S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3626S |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2151 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
| párová čísla výrobku | TC2150 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53060212 |
Dostupnost